























Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
neff KB7966DD0
Külső raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (0)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény leírás:
N 70, Beépíthető, alulfagyasztós hűtő-fagyasztó kombináció, 193.5 x 70.8 cm, Soft close lapos zsanérral, KB7966DD0
Beépíthető kombinált hűtőkészülék XXL térrel: rugalmas tárolás, és jelentősen megnövelt hűtőtérrel a mindennapi igényekhez igazítva.
- XXL kombi hűtők: +45%-kal több hely a gondtalan élelmiszer-tároláshoz!
- Extra Space – Nagyobb kapacitás a rugalmas hűtés érdekében.
- Fresh Safe 1 – Ideális tárolóegység a zöldségek és a gyümölcsök, valamint a hús és a hal számára.
- Fagyasztó-világítás – megfelelő világítás a fagyasztott termékeknek
- No Frost – Nem kell többé leolvasztania fagyasztóját.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály: D
- Teljes űrtartalom: 381 l
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 204
- Zajszint: 33 dB
- SoftStart LED világítás a hűtőtérben
- Beépíthető hűtő/fagyasztó kombináció
- No Frost - soha többé nincs leolvasztás!
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Home Connect: iService Remote (Kizárólag külön megvásárolható KSZ10HC00 tartozékkal működik)
- Elektronikus hőmérséklet-szabályozás és ellenőrzés, külső LED-kijelzés
- Külön hőmérsékletvezérlés a hűtő- és fagyasztótérre
- Super Cool funkció
- Akusztikus figyelmeztető rendszer a hűtőszekrényhez és a fagyasztóhoz, Nyitvahagyott ajtóra figyelmeztető hangjelzés, Optikai és akusztikus figyelmeztetés nyitott hűtőajtó esetén
- Automatikus leolvasztás a hűtőtérben
- Nettó hűtőtérfogat: 284 l
- 5 rakodópolc biztonsági üvegből, ebből 3 állítható magasságú
- 7 tárolórekesz az ajtóban
- Krómozott palacktartó rács
- crisperBox
- Near-to 0C comp.f.meat/fish
- Nettó fagyasztótérfogat: 98 l
- Fagyasztófény
- LED with Soft Start
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 10 kg
- Hőmérsékletemelkedési idő: 13 óra
- 3 átlátszó fagyasztófiók
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 71 cm x 55 cm
- Beépítési méret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 71 cm x 56 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- A tápkábel hossza:230 cm
- Klímaosztály: SN-T
- Hálózati feszültség-igény: 220 - 240 V
- Jégkockatartó
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
- Nagy teherbírású zsanérkészlet
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Neff |
| Terméknév/-család | Alulfagyasztós, Nofrost |
| Product series | N 70 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | KB7966DD0 |
| Cikkszám | KB7966DD0 |
| EAN-kód | 4242004271574 |
| Termék-kategória | Alsó fagyasztó |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Gomb |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 230 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Független hűtőkörök száma | 2 |
| Készülék magassága (mm) | 1935 mm |
| Szélesség (mm) | 708 mm |
| Mélység (mm) | 548 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1290 mm |
| Állítható lábak | nem |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 2020 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 770 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 640 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 710 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 710 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 560 mm |
| Nettó súly (kg) | 73.2 kg |
| Bruttó súly (kg) | 79.6 kg |
| Termék típusa | 2 ajtó |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/1331294 |
| Wired door hinge via plug | nem |
| Available manual languages | [DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, IT, NL, NO, PT, SV] |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 1) (EU) 2019/1805) | E |
| Lighting technology used (light source 1) (EU 2019/1805) | LED |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 2) (EU) 2019/1805) | F |
| Lighting technology used (light source 2) (EU 2019/1805) | LED |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 3) (EU) 2019/1805) | G |
| Lighting technology used (light source 3) (EU 2019/1805) | LED |
| Állítható polcok száma - hűtőtér (Stck) | 3 |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Hőmérő - hűtőtér | N/A |
| Gyorshűtés kapcsoló | Igen |
| Hőmérő - fagyasztótér | N/A |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | Igen |
| Szabályozható hőmérséklet - fagyasztó rész | nem |
| Fagyasztó rész olvadékvíz-elvezetővel | Igen |
| Belső ventilátor | Igen |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Fagyasztófiókok száma (db) | 3 |
| Belső világítás | Igen |
| Wired door hinge | nem |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 0 |
| Belső világítás típusa | LED lámpa |
| Automatikus motoros jégkockakészítő | nem |
| Palacktartó | Igen |
| Zárható ajtó | nem |
| Polcok száma a hűtőtérben | 4 |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21876120_KB7966DD0_PGA4_def.jpg |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21876106_KB7966DD0_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21876132_KB7966DD0_PGA5_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21876145_KB7966DD0_PGA6_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.neff-international.com/Documents/energylabel/hu-HU/KB7966DD0.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.neff-international.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/KB7966DD0.pdf |
| EPREL registration number | 1331294 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | KB7966DD0 |
| Típus | Kombinált hűtő |
| Teljes név | Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 70 cm |
| Energiaosztály | D |
| No frost | Igen |
| Magasság | 193 cm |
| Zajszint | 33 db |
Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény videók:
Videók nem találhatók ehhez a termékhez!
Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény dokumentumok:
Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény érdeklődés:
Neff KB7966DD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Neff KB7966DD0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
neff
KB7966DD0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
KB7966DD0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Szélesség: 70 cm, Energiaosztály: D, No frost: Igen, Magasság: 193 cm, Zajszint: 33 db
Márkabolt ár: 499.900 Ft
Kosárba









































Országos házhozszállítás








