



























Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
neff KI7966FD0
Külső raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (0)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény leírás:
N 50, Beépíthető, alulfagyasztós hűtő-fagyasztó kombináció, 193.5 x 55.8 cm, Lapos zsanér, KI7966FD0
A tágas, beépített hűtő-fagyasztó 11%-kal nagyobb hűtési mennyiséggel, beleértve a Fresh Safe 1 fiókot gyümölcsök és zöldségek számára, a No Frost funkciót és a rugalmas tárolási megoldásokat.
- Extra Space – Nagyobb kapacitás a rugalmas hűtés érdekében.
- Fresh Safe 1 – Ideális tárolóegység a zöldségek és a gyümölcsök, valamint a hús és a hal számára.
- Flex Cooling – A praktikus tárolók az egész hűtőszekrényben kielégítik a hűtéssel kapcsolatos igényeket.
- No Frost – Nem kell többé leolvasztania fagyasztóját.
- Bottle Flex Polc – Egyszerre palacktartó és polc.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály: D
- Teljes űrtartalom: 290 l
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 184
- Zajszint: 34 dB
- LED világítás a hűtőtérben
- No Frost - soha többé nincs leolvasztás!
- Elektronikus hőmérséklet-szabályozás és ellenőrzés, külső LED-kijelzés
- Optikai és akusztikus figyelmeztetés nyitott hűtőajtó esetén
- Automatikus leolvasztás a hűtőtérben
- Könnyen beszerelhető
- Nettó hűtőtérfogat: 215 l
- 4 rakodópolc biztonsági üvegből, ebből 2 állítható magasságú
- 1 nagy ajtó tartó, 6 félajtós tartók és 0 ajtós tartó fedéllel
- crisperBox
- Nettó fagyasztótérfogat: 75 l
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 8 kg
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Hőmérsékletemelkedési idő: 11 óra
- 3 átlátszó fagyasztófiók
- Szuperfagyasztás funkció
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 56 cm x 55 cm
- Beépítési méret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 56 cm x 55 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- Klímaosztály: SN-ST
- A tápkábel hossza:230 cm
- Hálózati feszültség-igény: 220 - 240 V
- Jégkockatartó
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Neff |
| Terméknév/-család | Alulfagyasztós, Nofrost |
| Product series | N 50 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | KI7966FD0 |
| Cikkszám | KI7966FD0 |
| EAN-kód | 4242004271901 |
| Termék-kategória | Alsó fagyasztó |
| Kezelőelemek | Gomb |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 230 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Független hűtőkörök száma | 2 |
| Készülék magassága (mm) | 1935 mm |
| Szélesség (mm) | 558 mm |
| Mélység (mm) | 548 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1140 mm |
| Állítható lábak | nem |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 2020 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 620 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 630 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Nettó súly (kg) | 62.0 kg |
| Bruttó súly (kg) | 66.5 kg |
| Termék típusa | 2 ajtó |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/1333266 |
| Wired door hinge via plug | nem |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 1) (EU) 2019/1805) | E |
| Lighting technology used (light source 1) (EU 2019/1805) | LED |
| Available manual languages | [DE, EN, FR, NL, NO, DA, FI, IT, SV] |
| Figyelmeztető jelzés / hibás működés | Látható |
| Állítható polcok száma - hűtőtér (Stck) | 2 |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg, Tartó-rács |
| Hőmérő - hűtőtér | Digitális |
| Gyorshűtés kapcsoló | nem |
| Hőmérő - fagyasztótér | N/A |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | nem |
| Szabályozható hőmérséklet - fagyasztó rész | nem |
| Fagyasztó rész olvadékvíz-elvezetővel | Igen |
| Belső ventilátor | nem |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Fagyasztófiókok száma (db) | 3 |
| Belső világítás | Igen |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 0 |
| Belső világítás típusa | LED lámpa |
| Wired door hinge | nem |
| Automatikus motoros jégkockakészítő | nem |
| Palacktartó | nem |
| Zárható ajtó | nem |
| Polcok száma a hűtőtérben | 4 |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21889391_KI7966FD0_PGA4_def.jpg |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21889390_KI7966FD0_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21889392_KI7966FD0_PGA5_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21889393_KI7966FD0_PGA6_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/22993587_KI7966FD0_PGA12_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/20503296_KIN86_Neff_N50_PGA12_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.neff-international.com/Documents/energylabel/hu-HU/KI7966FD0.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.neff-international.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/KI7966FD0.pdf |
| EPREL registration number | 1333266 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | KI7966FD0 |
| Típus | Kombinált hűtő |
| Teljes név | Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 56 cm |
| Energiaosztály | D |
| No frost | Igen |
| Magasság | 193 cm |
| Zajszint | 34 db |
Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény videók:
Videók nem találhatók ehhez a termékhez!
Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény dokumentumok:
Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény érdeklődés:
Neff KI7966FD0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Neff KI7966FD0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
neff
KI7966FD0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
KI7966FD0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Szélesség: 56 cm, Energiaosztály: D, No frost: Igen, Magasság: 193 cm, Zajszint: 34 db
Márkabolt ár: 409.900 Ft
Kosárba











































Országos házhozszállítás








