

























Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
bosch KIN96ADC0
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (4)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény leírás:
Serie 6, Beépíthető, alulfagyasztós hűtő-fagyasztó kombináció, 193.5 x 55.8 cm, Soft close lapos zsanérral, KIN96ADC0
A nagy beépített hűtő-fagyasztó 12%-kal nagyobb hűtési mennyiséggel, VitaFresh XXL rendszerrel, No Frost funkcióval és a hibajelző jelzéssel az optimális tárolás érdekében.
- Csak egy kicsivel kell több térigény a konyhában, hogy sokkal több hely legyen a hűtőben.
- VitaFresh XXL : hosszabb ideig tartja frissen az ételt az extra nagy, hőmérséklet és páratartalom szabályozott fiókoknak köszönhetően.
- Eco Airflow: optimális levegőkeringetés és egyenletes hőmérséklet a hűtőtérben.
- Fagyasztófény: Erős megvilágítás a fagyasztó belsejében.
- Figyelmeztető jelzés hanggal vagy fénnyel, ha az ajtó nincs becsukva, vagy más hiba történik.
- KIN96ADC0
- Beépíthető kombinált hűtő / fagyasztó, alsó fagyasztóval
- zsanér típusa: lapos zsanér, SoftClose csillapított ajtózáródás
- Energiahatékonysági osztály: C
- Teljes űrtartalom: 290 l
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 147
- Klímaosztály: SN-ST
- Zajszint: 34 dB
- LED világítás a hűtőtérben
- NoFrost - soha többé nincs leolvasztás!
- Aktív figyelmeztető jelzőrendszer
- Elektronikus hőmérséklet-szabályozás a hűtő- és fagyasztórészre külön-külön, külső LED-kijelzés
- Szuperhűtés
- Könnyen beszerelhető
- Nettó hűtőtérfogat: 215 l
- 5 biztonsági üvegpolc, ebből 3 állítható magasságú, 1 osztott
- 4 tartó az ajtón, 1 vaj- és sajttartó
- Speciális, kivehető, krómozott palacktartó rács
- 1 VitaFresh fiók páratartalom-szabályozással – a zöldségeket és a gyümölcsöket hosszabb ideig vitamindúsan és frissen tartja
- Near-to 0C comp.f.meat/fish
- Nettó fagyasztótérfogat: 75 l
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 8 kg
- Hőmérsékletemelkedési idő: 11 óra
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Szuperfagyasztás: manuális/automatikus aktiválás
- 3 átlátszó fagyasztófiók
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 56 cm x 55 cm
- Beépítési méret (magasság x szélesség x mélység): 194 cm x 56 cm x 55 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- Hálózati feszültség-igény: 220 - 240 V
- A tápkábel hossza:230 cm
- Jégkockatartó
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Alulfagyasztós, Nofrost |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | KIN96ADC0 |
| Cikkszám | KIN96ADC0 |
| EAN-kód | 4242005558094 |
| Termék-kategória | Alsó fagyasztó |
| Kezelőelemek | Gomb |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | N/A |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 230 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Független hűtőkörök száma | 2 |
| Készülék magassága (mm) | 1935 mm |
| Szélesség (mm) | 558 mm |
| Mélység (mm) | 548 mm |
| Állítható lábak | nem |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 2020 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 620 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 640 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 1940 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Nettó súly (kg) | 68.6 kg |
| Bruttó súly (kg) | 73.1 kg |
| Termék típusa | 2 ajtó |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2396368 |
| Wired door hinge via plug | nem |
| Available manual languages | [DA, DE, EN, FI, FR, IT, NL, NO, SV] |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 1) (EU) 2019/1805) | E |
| Lighting technology used (light source 1) (EU 2019/1805) | LED |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 2) (EU) 2019/1805) | G |
| Lighting technology used (light source 2) (EU 2019/1805) | LED |
| Állítható polcok száma - hűtőtér (Stck) | 3 |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Hőmérő - hűtőtér | N/A |
| Gyorshűtés kapcsoló | Igen |
| Hőmérő - fagyasztótér | N/A |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | nem |
| Szabályozható hőmérséklet - fagyasztó rész | nem |
| Fagyasztó rész olvadékvíz-elvezetővel | Igen |
| Belső ventilátor | nem |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Fagyasztófiókok száma (db) | 3 |
| Belső világítás | Igen |
| Wired door hinge | nem |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 0 |
| Belső világítás típusa | LED lámpa |
| Automatikus motoros jégkockakészítő | nem |
| Palacktartó | Igen |
| Zárható ajtó | nem |
| Polcok száma a hűtőtérben | 4 |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27993404_KIN96ADC0_PGA3_def.jpg |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/28034533_KIN96ADC0_PGA1_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27993405_KIN96ADC0_PGA4_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27993406_KIN96ADC0_PGA5_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27993407_KIN96ADC0_PGA6_def.jpg |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/KIN96ADC0.pdf |
| EPREL registration number | 2396368 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | KIN96ADC0 |
| Típus | Kombinált hűtő |
| Teljes név | Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 56 cm |
| Energiaosztály | C |
| No frost | Igen |
| Magasság | 193 cm |
| Zajszint | 34 db |
| Súly | 69 kg |
Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény videók:
Szuperfagyasztás
Bosch hűtőkészülékek - lowfrost funkció
Bosch hűtőkészülékek - belső kialakítás
Bosch hűtőkészülékek - nofrost
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény dokumentumok:
Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény érdeklődés:
Bosch KIN96ADC0 Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch KIN96ADC0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
KIN96ADC0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
KIN96ADC0
Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Szélesség: 56 cm, Energiaosztály: C, No frost: Igen, Magasság: 193 cm, Zajszint: 34 db, Súly: 69 kg
Márkabolt ár: 441.900 Ft
Kosárba









































Országos házhozszállítás








