















































Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (1)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch MMZBTK1B toGo palack leírás:
toGo palack, MMZBTK1B
Szivárgásmentes TritanTM ToGo palack – keverj és indulj! Készítsd el a turmixodat közvetlenül a palackban, és vidd magaddal anélkül, hogy át kellene töltened.
- Takarítson meg időt azzal, hogy a turmixokat közvetlenül a ToGo palackban keveri össze. SafeLock szivárgásgátló – egy egyedülálló biztonsági mechanizmus, amely megakadályozza a véletlen kinyílást. Továbbá a ToGo palack fedele is szivárgásmentes.
- TritanTM ToGo palack 3D flow boosters technológiával: a turmixok könnyű és biztonságos elkészítéséhez készült.
- ProEdge pengék: tökéletes eredmények a hatékony és tartós rozsdamentes acél pengékkel.
- A praktikus ToGo palack öt Bosch készülékkel használható. A VitaPower Series 6, Series 4 és Series 2 turmixgépekkel, valamint a Series 6 és Series 8 OptiMUM konyhai robotgépekkel.
- Hosszú élettartamra és kiváló tartósságra tervezve. A Bosch európai gyártása garantálja a kiváló minőséget és a csúcsminőségű teljesítményt.
Kiváló eredmények
- 0,6 literes térfogatú Tritan ToGo palack 3D áramlásnövelővel
- Kiváló minőségű ProEdge rozsdamentes acél pengék, megerősítve a tartósság érdekében
- Közvetlen mixelés ToGo palackban - nincs újratöltés. Ergonomikus forma a könnyű kezelés érdekében. Szivárgásmentes ivókupak
- Könnyű tisztítás mosogatógépben mosható alkatrészekkel
- Tritan ToGo palack: törésálló, íz és szag mentes
- Minden, az étellel érintkező műanyag alkatrész BPA mentes.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MMZBTK1B |
| Cikkszám | 000000000017006674 |
| Készülékszín | Átlátszó |
| Készülék magassága (mm) | 226 mm |
| Szélesség (mm) | 94 mm |
| Mélység (mm) | 94 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 267 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 110 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 124 mm |
| Nettó súly (kg) | 0.368 kg |
| Bruttó súly (kg) | 0.460 kg |
| A következő termékcsoporthoz tartozó kiegészítő | Szépségápolás |
| Accessory for key | FOOD_PROCESSOR;STIRRING_MACHINE |
| EAN-kód | 4242005310654 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | togo palack |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MMZBTK1B |
| Típus | Kiskészülék tartozék / kiegészítő |
| Teljes név | Bosch MMZBTK1B toGo palack |
Bosch MMZBTK1B toGo palack vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch MMZBTK1B toGo palack videók:
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch MMZBTK1B toGo palack dokumentumok:
Bosch MMZBTK1B toGo palack érdeklődés:
Bosch MMZBTK1B toGo palack alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch MMZBTK1B termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
MMZBTK1B
toGo palack
MMZBTK1B
toGo palack
Márkabolt ár: 14.900 Ft
Kosárba



















































Országos házhozszállítás








