



















Fagylaltkészítő feltét
bosch MUZS2EB
Rendelésre
Márkabolt ár: 31.900 Ft
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (1)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét leírás:
Fagylaltkészítő feltét, MUZS2EB
Fagylaltkészítő a saját álomfagylalt elkészítéséhez
- Házi készítésű jégkrém-specialitások: tökéletes segítő házi készítésű jégkrémhez, sörbethez vagy fagyasztott joghurthoz.
- Házi készítésű jégkrém: készítsen akár 550 ml-t könnyedén a kedvenc jégkrémjéből vagy sorbetjéből.
- Jégkrém igény szerint: 30 perces finomság a kedvenc összetevőiből és az ízlése szerint adagolt cukorból.
- Gyors tisztítás: öblítse le a hűtőelemet folyóvíz alatt.
- Eredeti tartozékok: MUM Serie 2 konyhai gépekhez alkalmas.
- 1 duplafalú hűtőtartály
- Egyszerre, tartályonként max. 550 gramm fagylalt készíthető
- Keverőmű biztonsági mechanizmussal
- Tartóállvány a tartálynak, fogóperem
- Spriccelésvédő fedél, betöltőnyílással
- Spatula
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MUZS2EB |
| Cikkszám | 000000000017006176 |
| Készülékszín | Fehér |
| Készülék magassága (mm) | 180 mm |
| Szélesség (mm) | 180 mm |
| Mélység (mm) | 180 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 225 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 195 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 240 mm |
| Nettó súly (kg) | 2.1 kg |
| Bruttó súly (kg) | 2.4 kg |
| Accessory for key | FOOD_PROCESSOR |
| EAN-kód | 4242005296644 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | fagylaltkészítő feltét |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MUZS2EB |
| Típus | Kiskészülék tartozék / kiegészítő |
| Teljes név | Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét |
Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét videók:
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét dokumentumok:
Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét érdeklődés:
Bosch MUZS2EB Fagylaltkészítő feltét alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch MUZS2EB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
MUZS2EB
Fagylaltkészítő feltét
MUZS2EB
Fagylaltkészítő feltét
Márkabolt ár: 31.900 Ft
Kosárba





































Országos házhozszállítás








