











FAGYASZTÓSZEKRÉNY
bosch GSN33VLEP





4.6 pont az 5-ből, 17 vásárlótól!
Külső raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Vásárlói vélemény:
Elsősorban az energia besorolás másodsorban pedig a márka, a szárítógépünk és a mosogatógépünk is bosch gyártmány.
nagy belső tér, szinte zajmentes
Info
Adatok
Vélemény (4)
Videók (4)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY leírás:
Serie | 4, Szabadonálló fagyasztókészülék, 176 x 60 cm, Inox–look, GSN33VLEP
Elektronikus hőmérséklet–szabályozású NoFrost fagyasztószekrény: a célhőmérséklet pontosan és egyszerűen beállítható.
- VarioZone: nagyobb rugalmasság a kivehető üvegpolcoknak és fiókoknak köszönhetően a fagyasztótérben.
- Automatikus szuperfagyasztás: optimális kisebb adagok gyors fagyasztásához, míg védi a mélyhűtő tartalmát a felolvadástól, a hőmérsékletváltozás automatikus érzékelésének és állításának köszönhetően.
- NoFrost: nincs több leolvasztás a jégképződés elleni tökéletes védelemnek köszönhetően – ezzel fáradságot és időt takarít meg.
- BigBox fagyasztófiók: fagyasztó dobozok egymásra pakolásához vagy nagyméretű fagyasztott árukhoz.
- Intelligens inverter technológia: a hatékony és csendes együttműködés.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály: E
- Teljes űrtartalom: 225 l
- Nettó hűtőtérfogat: 0 l
- Nettó fagyasztótérfogat: 225 l
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 19 kg
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 229
- Klímaosztály: SN–T
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Zajszint: 39 dB
- Hőmérséklet–emelkedési idő: 9 óra
- Inoxlook ajtók, Gyöngyház–szürke oldalfalak
- NoFrost – soha többé leolvasztás!
- Elektronikus hőmérséklet–szabályozás, LED–kijelzés
- Aktív figyelmeztető rendszer
- VitaControl – egyenletes hőmérséklet–eloszlás az intelligens technológiának köszönhetően
- Szuper fagyasztás: manuális/automatikus aktiválás
- EasyAccess zóna: van
- Dinamikus Multi–Airflow rendszer
- Jégkockatartó
- Vario zóna – kivehető üvegpolcok, óriási hely!
- 4 átlátszó fagyasztófiók, melyből 1 BigBox
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 176 x 60 x 65 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- Állítható lábak elöl, görgők hátul
- Hálózati feszültség–igény: 220 – 240 V
- hűtőakku, jégkocka tartó
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
- A hivatalosan közölt energiafogyasztás valós használatban történő megközelítéséhez használni kell a mellékelt távtartókat, melyek kb. 3,5 cm–rel megnövelik a készülék mélységét. Ezen távtartók elhagyása esetén a készülék teljes értékűen működik, de a fogyasztása kevéssel a hivatalos érték fölött lehet.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie | 4 |
| Terméknév/–család | Fagyasztószekrény Nofrost |
| Nemzetközi kereskedelmi név | GSN33VLEP |
| EAN–kód | 4242005247974 |
| Termék–kategória | Fagyasztószekrény |
| Beépítési mód | N/A |
| Kezelőelemek | Fagyasztó hőmérséklet kijelzése, Fagyasztó super fokozat, Fagyasztótér figyelmeztető, Hangjelzés: ajtó nyitva, Hangjelzés hiba esetén |
| Készülékszín | Inox–look |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Cikkszám | GSN33VLEP |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Morocco, VDE |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 230 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Teljes nettó űrtartalom (l) | 225 TPU00023 |
| Készülék magassága (mm) | 1760 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 650 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1200 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 1830 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 770 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 65.5 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 72.2 TPU00013 |
| Hőmérő – fagyasztótér | Digitális |
| Beépített tartozék | 2 x Hűtőakku |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | KSZ39AL00 |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | nem |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Belső világítás | nem |
| Fagyasztó rész olvadékvíz–elvezetővel | nem |
| Fiókok/kosarak száma (db) | 4 |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 0 |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Zárható ajtó | nem |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Fagyasztószekrény |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | GSN33VLEP |
| Típus | Fagyasztó |
| Teljes név | Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| No frost | Igen |
| Magasság | 176 cm |
| Energiaosztály | E |
| Zajszint | 39 db |
| Súly | 66 kg |
Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY vélemények:
Anonim - 2022-10-09




5/5Elsősorban az energia besorolás másodsorban pedig a márka, a szárítógépünk és a mosogatógépünk is bosch gyártmány.
nagy belső tér, szinte zajmentes
kijelző
Helytelen vélemény jelentése!Zsuzsa - 2022-09-06




4/5Elégedett vagyok, szép, praktikus, a céljaimnak teljesen megfelel.
Inox design, halk, nagy tárolás. A műanyag dobozokba ha kiömlik valami, akkor könnyű takaritani, szemben a korábbi fémkosaras készülékemmel. A legjobb, hogy nem jegesedik és nem kell leolvasztanom.
Kicsit magas, alacsonyabbat kerestem, de olyan nem létezik.
Nincs belső világitása.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2022-08-27




5/530 éves készüléket cseréltem le, nagy a változás számomra.
Esztétikus külső, kényelmes nagy kosarak, nofrost, energiatakarékos.
Sajnálom, hogy nincs belső világitás ebben a méretben, ami 175 cm magas.
A kezelőpanel rejtett, csak az ajtó kinyitásakor látszik a hőmérséklet.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY videók:
Szuperfagyasztás
Bosch hűtőkészülékek - lowfrost funkció
Bosch hűtőkészülékek - belső kialakítás
Bosch hűtőkészülékek - nofrost
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY dokumentumok:
Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY érdeklődés:
Bosch GSN33VLEP FAGYASZTÓSZEKRÉNY alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch GSN33VLEP termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
GSN33VLEP
FAGYASZTÓSZEKRÉNY
GSN33VLEP
FAGYASZTÓSZEKRÉNY
Szélesség: 60 cm, Szín: Inox, No frost: Igen, Magasság: 176 cm, Energiaosztály: E, Zajszint: 39 db, Súly: 66 kg
Márkabolt ár: 239.900 Ft
Kosárba

































Országos házhozszállítás








