











Fagyasztószekrény
bosch GSN58AWDV





4.5 pont az 5-ből, 11 vásárlótól!
Külső raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Kifutó modell, a készlet erejéig érvényes ár!
Vásárlói vélemény:
Szeretem volna egy új energiatakarékos fagyasztót
Nagy tároló fiók, halk működés.
Info
Adatok
Vélemény (3)
Videók (4)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény leírás:
Serie | 6, Szabadonálló fagyasztókészülék, 191 x 70 cm, fehér, GSN58AWDV
NoFrost fagyasztószekrény FreshSense rendszerrel: különlegesen takarékos – állandó fagyasztási hőmérséklettel védi fagyasztott áruit.
- LED világítás: a hűtőtér teljes és egyenletes megvilágítása, a készülék élettartamának végéig.
- VarioZone: nagyobb rugalmasság a kivehető üvegpolcoknak és fiókoknak köszönhetően a fagyasztótérben.
- NoFrost: nincs több leolvasztás a jégképződés elleni tökéletes védelemnek köszönhetően – ezzel fáradságot és időt takarít meg.
- BigBox fagyasztófiók: fagyasztó dobozok egymásra pakolásához vagy nagyméretű fagyasztott árukhoz.
- IceTwister: csak vegye ki és töltse fel – élvezze a jégkockákat minden mennyiségben.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály: D
- Teljes űrtartalom: 366 l
- Nettó hűtőtérfogat: 0 l
- Nettó fagyasztótérfogat: 366 l
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 20.8 kg
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 222
- Klímaosztály: SN–T
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Zajszint: 38 dB
- Hőmérséklet–emelkedési idő: 12 óra
- Fehér ajtók, Fehér oldalfalak
- Függőleges fogantyú
- LED világítás
- NoFrost – soha többé leolvasztás!
- Elektronikus hőmérséklet–szabályozás, pontos digitális kijelzés
- Aktív figyelmeztető rendszer
- Multi–Alarm–System: memória funkcióval,nyitott ajtó és hálózati áramszünet figyelmeztetéssel
- VitaControl – egyenletes hőmérséklet–eloszlás az intelligens technológiának köszönhetően
- Szuper fagyasztás: manuális/automatikus aktiválás
- Dinamikus Multi–Airflow rendszer
- IceTwister jégkockakészítő
- Vario zóna – kivehető üvegpolcok, óriási hely!
- 5 átlátszó fagyasztófiók, melyből 1 BigBox
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 191 x 70 x 78 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- Állítható lábak elöl, görgők hátul
- 90°–ban nyitható ajtó
- Teljesítményfelvétel: 120 W
- Hálózati feszültség–igény: 220 – 240 V
- hűtőakku
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
- A hivatalosan közölt energiafogyasztás valós használatban történő megközelítéséhez használni kell a mellékelt távtartókat, melyek kb. 3,5 cm–rel megnövelik a készülék mélységét. Ezen távtartók elhagyása esetén a készülék teljes értékűen működik, de a fogyasztása kevéssel a hivatalos érték fölött lehet.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Fagyasztószekrény Nofrost |
| Product series | Serie | 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | GSN58AWDV |
| EAN–kód | 4242005186846 |
| Termék–kategória | Fagyasztószekrény |
| Beépítési mód | N/A |
| Kezelőelemek | Fagyasztó hőmérséklet kijelzése, Fagyasztó super fokozat, Fagyasztótér figyelmeztető, Hangjelzés: ajtó nyitva, Hangjelzés hiba esetén |
| Készülékszín | Fehér |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Teljesítményigény (W) | 120 TPU00037 |
| Cikkszám | GSN58AWDV |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, VDE |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 230 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Teljes nettó űrtartalom (l) | 365 TPU00023 |
| Készülék magassága (mm) | 1910 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 700 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 780 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1420 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 1980 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 760 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 880 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 88.1 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 96.5 TPU00013 |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 1) (EU) 2019/1805) | G |
| Lighting technology used (light source 1) (EU 2019/1805) | LED |
| Hőmérő – fagyasztótér | Digitális |
| Beépített tartozék | 2 x Hűtőakku |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | nem |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Belső világítás | Igen |
| Fagyasztó rész olvadékvíz–elvezetővel | nem |
| Belső világítás típusa | LED lámpa |
| Fiókok/kosarak száma (db) | 5 |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 3 |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Zárható ajtó | nem |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Fagyasztószekrény |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | GSN58AWDV |
| Típus | Fagyasztó |
| Teljes név | Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény |
| Szélesség | 70 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | D |
| No frost | Igen |
| Magasság | 191 cm |
| Zajszint | 38 db |
| Súly | 88 kg |
Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény vélemények:
Anonim - 2022-09-22




4/532 éves készülék lecserélése. Nagy méret.
Nagy méret. Éves fogyasztás mértéke.
A kijelzőn csak az a hőmérséklet látható amit beállítottam. Csak remélni tudom, hogy az a tényleges is
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2021-07-26




5/5Nagy fagyasztó kellett, itt találtam meg a legjobbat
Nagy és praktikus
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2020-09-05




5/5Szeretem volna egy új energiatakarékos fagyasztót
Nagy tároló fiók, halk működés.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény videók:
Szuperfagyasztás
Bosch hűtőkészülékek - lowfrost funkció
Bosch hűtőkészülékek - belső kialakítás
Bosch hűtőkészülékek - nofrost
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény dokumentumok:
Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény érdeklődés:
Bosch GSN58AWDV Fagyasztószekrény alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch GSN58AWDV termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
GSN58AWDV
Fagyasztószekrény
GSN58AWDV
Fagyasztószekrény
Szélesség: 70 cm, Szín: Fehér, Energiaosztály: D, No frost: Igen, Magasság: 191 cm, Zajszint: 38 db, Súly: 88 kg
Márkabolt ár: 384.900 Ft
Kosárba

































Országos házhozszállítás








