









Beépíthető Kerámia Főzőlap
bosch PKN675DP1D





4.4 pont az 5-ből, 8 vásárlótól!
Raktáron 1 db
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési és elszívó bekötési költségeket nem tartalmaz. Gáz üzemű készülékek beüzemelésére nem vonatkozik. További részletekért kattintson.
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (11)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap leírás:
Serie | 8, Üvegkerámia főzőlap, 60 cm, Fekete, munkapultba építhető, PKN675DP1D
Üvegkerámia főzőlap: könnyed főzés – egyszerű tisztítás.
- DirectSelect Premium: közvetlen, egyszerű módja a főzési zóna, teljesítményszint és kiegészítő funkciók kiválasztásának.
- Bővíthető főzőzóna: 21 cm főzőzóna bővítési lehetőséggel.
- 17 teljesítmény–fokozat: A főzőlap teljesítménye 17 fokozatban állítható.
- Üvegkerámia: Tartós, kiváló minőségű és hatékony.
- ReStart: Rövid távú memória–funkció a főzőlapokban.
Design
- Komfort–Profil
- 4 szupergyors "HighSpeed" főzőzóna, melyből:
- 1 kétkörös főzőzóna
- 1 bővíthető sütőzóna
- Direct Select 2.0
- TopControl digitális kijelzés
- Időzítő (timer), kikapcsolás funkcióval, minden főzőmezőhöz
- CountDown funkció
- CountUp timer
- 17 fokozat
- Melegen tartó funkció, minden zónánál
- Törlési védelem
- ReStart funkció
- Főkapcsoló
- Működésjelző lámpa
- 2–fokozatú digitális maradékhő jelzés
- Energia–fogyasztás kijelzés
- PowerBoost funkció
- Készülékméret: (Szélesség/Mélység) 606 mm x 527 mm
- Beépítési méretek: (Vastagság/Szélesség/Mélység) 44 mm x 560 mm x 500 mm
- Min. munkalapvastagság: 16 mm
- Csatlakozási teljesítményigény: 8500 W
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Üvegkerámia főzőlap |
| Product series | Serie | 8 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | PKN675DP1D |
| Cikkszám | PKN675DP1D |
| EAN–kód | 4242002830940 |
| Kezelőelemek | Direct Select 2.0, Elöl |
| Működtető energiafajta | Elektromos |
| Egyidejűleg használható főzőfelületek száma | 4 |
| Gázégők száma | 0 |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 |
| Elektromos főzőlapok száma | 0 |
| Infrasugárzós főzőzónák száma | 4 |
| Halogén főzőzónák száma | 0 |
| Indukciós főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos melegentartó zónák száma | 0 |
| Alapfelület anyaga | Üvegkerámia |
| Készülékszín | Fekete |
| Keret kivitele | Elöl+hátul sarkított, oldalt profil |
| Teljesítményigény (W) | 8500 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 60; 50 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Ukraine, VDE |
| Dugós csatlakozó típusa | csatlakozó nélkül (szakember általi bekötés) |
| Szélesség (mm) | 606 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 44 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 527 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 100 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 750 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 590 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 500 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 500 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 44 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 8.4 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 9.1 TPU00013 |
| EU–s energiacímke szabályozása | nem |
| 1. fűtőelem kg–onként kalkulált energiafogyasztása | 194.4 TPU00048 |
| 3. fűtőelem kg–onként kalkulált energiafogyasztása | 186.7 TPU00048 |
| 5. fűtőelem kg–onként kalkulált energiafogyasztása | 190.2 TPU00048 |
| 7. fűtőelem energiafogyasztása | 189.2 TPU00048 |
| Automata programok | nem |
| 1. főzőzóna helye | Elöl baloldalt |
| 2. főzőzóna helye | Középen baloldalt |
| 3. főzőzóna helye | Hátul baloldalt |
| 4. főzőzóna helye | Hátul középen |
| 5. főzőzóna helye | Hátul jobboldalt |
| 6. főzőzóna helye | Középen jobbra |
| 7. fozozóna helye | Elöl jobboldalt |
| 8. főzőzóna helye | Elöl középen |
| 9. főzőzóna helye | Középső |
| Főzőzóna fajtája | Üvegkerámia fűtés |
| 3. főzőzóna fajtája | Üvegkerámia fűtés |
| 5. főzőzóna fajtája | Üvegkerámia fűtés |
| 7. főzőzóna fajtája | Üvegkerámia fűtés |
| Főzőzóna méretei (mm) | 180 TPU00034 |
| 3. főzőzóna méretei (mm) | 170 ; 265 TPU00034 |
| 5. főzőzóna méretei (mm) | 145 TPU00034 |
| 7. főzőzóna méretei (mm) | 145 ; 210 TPU00034 |
| Főzőzóna teljesítménye (kW) | 2 TPU00037 |
| 3. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.8 ; 2.6 TPU00037 |
| 5. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.2 TPU00037 |
| 7. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.2 ; 2.1 TPU00037 |
| Működésjelző lámpa | Igen |
| Főzőfelület–ellenőrzőlámpa | 1 üzemjelző lámpa |
| Szikragyújtás | nem |
| Főkapcsoló | Igen |
| Biztonsági berendezés | Gyerekbiztosítás, Időkorlátozás, Kulcsra zárható |
| Időzítő | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | HEZ394301, HEZ9SE030 |
| A főzési zónák/főzési területek kombinálási lehetősége | nem |
| Időbeállítási lehetőségek | Stop |
Az optimalizált fűtőelemeknek és az új üvegkerámia felületnek köszönhetően,edénytől és mennyiségtől függően 20%-al is lerövidíthetik a főzési időt.
A hő közvetlenül a főzőlapra tett edényben keletkezik, ami aztán átadja ezt a hőt az ételnek.Így nem keletkezik hőveszteség a főzés felgyorsul,és így energiát takarít meg.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető kerámia főzőlap |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | PKN675DP1D |
| Típus | Kerámia főzőlap |
| Teljes név | Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 60 cm |
| Súly | 44 kg |
Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap videók:
Grízes tészta borbás marcsitól
Rizottó recept borbás marcsitól
Céklakrémleves recept borbás marcsitól
Zöldborsó krémleves recept borbás marcsitól
Spárgás karaj recept borbás marcsitól
Virágfánk recept borbás marcsitól
Zöldséges vadas recept borbás marcsitól
Resztelt máj recept káposztasalátával borbás marcsitól
Krémleves receptek borbás marcsitól
Sültfokhagyma-krémleves borbás marcsitól
Bosch flexiinduction indukciós főzőlap
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap dokumentumok:
Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap érdeklődés:
Bosch PKN675DP1D Beépíthető Kerámia Főzőlap alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch PKN675DP1D termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
PKN675DP1D
Beépíthető Kerámia Főzőlap
PKN675DP1D
Beépíthető Kerámia Főzőlap
Páraelszívóval: Nem, Szín: Fekete, Keretes: Nem, Szélesség: 60 cm, Súly: 44 kg
Márkabolt ár: 172.900 Ft
Kosárba




























Országos házhozszállítás








