























Beépíthető mosogatógép
bosch SMV6ECX10E





4.8 pont az 5-ből, 13 vásárlótól!
Raktáron 3 db
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Kifutó modell, a készlet erejéig érvényes ár!
Vásárlói vélemény:
A leírtaknak megfelelően működik minden funkció.
A beépítés egyszerű, minden lépéshez videó segítség is van.
Eddig minden rendben volt.
Sok mosási program, csendes működés. Sok állítási lehetőség.
Info
Adatok
Vélemény (5)
Videók (7)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép leírás:
Serie 6, Beépíthető mosogatógép, 60 cm, SMV6ECX10E
A energiaosztályú mosogatógép intelligens energiatakarékos megoldásokkal, kompromisszumok nélkül a tökéletes eredmény érdekében.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- Max Flex kosarak: rugalmas és stabil feltöltés, kiváló kihúzhatósággal
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Silence Plus: a hihetetlenül halk, 42 dB–lel működő mosogatógép.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: A
- Energia² / Víz³: 54 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:30 (óra:perc)
- Zajszint: 42 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 41(A) re 1 pW
- 8 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Gyors 60 °C, Gyors 45 °C, Üveg 40 °C, Csendes 50 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Intenzív Zóna, VarioSpeed Plus
- Machine Care
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- EcoDrying és hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- Max Flex kosárrendszer piros színű érintési pontokkal
- ExtraCean Zone
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- EasySlide kihúzórendszer a felső kosárnál
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Színezett csúszásmentes védőcsíkok a felső kosárban
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a felső kosárban
- 6 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó rész puha szilikon első résszel a felső kosárban
- 2 lehajtható csészetartó az alsó kosárban
- Home Connect képes WiFi–n.
- TouchControl (fém)
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- EmotionLight
- TimeLight
- Elektronikus maradékidő jelzés percben
- Akusztikus programvége jelzés
- Időprogramozás 1–24 óra között
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Páraterelő lemez tartozékként
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 81.5 cm x 59.8 cm x 55 cm
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMV6ECX10E |
| Cikkszám | SMV6ECX10E |
| EAN–kód | 4242005507849 |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Érintőgombok, Nyomógomb |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40–90 / 90–160 TPU00034 |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 TPU00034 |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 815 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 598 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1150 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 680 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 815 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 875 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 608 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 39.6 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 41.5 TPU00013 |
| További ajtó opciók | Automata ajtónyitás |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | EcoDrying és hőcserélő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzése belül, Program–vége hangjelzés, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 6 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 40 TPU00002 |
| Programok listája | 45°C–os gyorsmosás, Automata 45–65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Rövid, Üveg 40°C |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 8 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Gép Ápolás program, IntenzívZóna, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Belső világítás | Igen |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3–fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Féltöltet elérhető | nem |
| Maximum door panel weight | 8.50 TPU00013 |
| EPREL registration number | 2057151 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | beépíthető mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMV6ECX10E |
| Típus | 60 cm széles mosogatógép |
| Teljes név | Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép |
| Szélesség | 60 cm |
| Energiaosztály | A |
| Teríték | 14 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Zajszint | 41 db |
| Súly | 9 kg |
Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép vélemények:
Anonim - 2025-11-18




4/5Szépen, halkan, jól működik,
A lábasoknak,fazekaknak,serpenyőknek kevés a hely
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2025-09-29




5/5Előző gépem is ez a márka volt. A megbízhatóság fontos szempont volt a kiválasztás során. Ebben a márkában nem csalódtam.
Csendes, energiatakarékos.
Drágább a szakboltban, mint a partnereknél ez azért bosszantó!
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2025-07-20




5/5Ennek a gépnek egy korábbi változata 10 évig mosogatott nálunk. Ez halkabb, és többet tud, ha ez is kibír 10 ėvet jöhet a következő
Halk, nagyon szépen mosogat, ha telepakoljuk is, teszi a dolgát
Nincs ilyen
Helytelen vélemény jelentése!Andrea - 2025-03-07




5/5A gép szuper, halk , gyönyörűen mosogat, tágas, elfér benne minden.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2024-11-24




5/5A leírtaknak megfelelően működik minden funkció.
A beépítés egyszerű, minden lépéshez videó segítség is van.
Eddig minden rendben volt.
Sok mosási program, csendes működés. Sok állítási lehetőség.
Nincs.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép videók:
Mosogass likeabosch!
Watermanagement - hihetetlenül alacsony vízfogyasztás
Variospeed opció
Varioflex kosárrendszer
Higiéniaplus opció
Ecosilencedrive
Dosageassist mosogatószer adagoló
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép dokumentumok:
Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép érdeklődés:
Bosch SMV6ECX10E Beépíthető mosogatógép alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch SMV6ECX10E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
SMV6ECX10E
Beépíthető mosogatógép
SMV6ECX10E
Beépíthető mosogatógép
Szélesség: 60 cm, Energiaosztály: A, Melegvízre köthető: Nem, Teríték: 14 terítékes, Beépíthetőség: Teljesen integrálható, Zajszint: 41 db, Súly: 9 kg
Márkabolt ár: 259.900 Ft
Kosárba









































Országos házhozszállítás








