

























Beépíthető mosogatógép
bosch SMD6ECX12E





4.8 pont az 5-ből, 12 vásárlótól!
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
A készlet erejéig érvényes ár!
Info
Adatok
Vélemény (4)
Videók (7)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép leírás:
Serie 6, Beépíthető mosogatógép, 60 cm, SMD6ECX12E
A energiaosztályú mosogatógép intelligens energiatakarékos megoldásokkal, kompromisszumok nélkül a tökéletes eredmény érdekében.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- Max Flex kosarak: rugalmas és stabil feltöltés, kiváló kihúzhatósággal
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Silence Plus: a hihetetlenül halk, 42 dB–lel működő mosogatógép.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: A
- Energia² / Víz³: 54 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:30 (óra:perc)
- Zajszint: 42 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 41(A) re 1 pW
- 8 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Gyors 60 °C, Gyors 45 °C, Üveg 40 °C, Csendes 50 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Intenzív Zóna, VarioSpeed Plus
- Machine Care
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- EcoDrying és hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- Max Flex kosárrendszer piros színű érintési pontokkal
- ExtraCean Zone
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- EasySlide kihúzórendszer a felső kosárnál
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Színezett csúszásmentes védőcsíkok a felső kosárban
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a felső kosárban
- 6 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó rész puha szilikon első résszel a felső kosárban
- 2 lehajtható csészetartó az alsó kosárban
- Home Connect képes WiFi–n.
- TouchControl (fém)
- Kezelés az ajtó felső részéről
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- TimeLight
- Elektronikus maradékidő jelzés percben
- Akusztikus programvége jelzés
- Időprogramozás 1–24 óra között
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Gyerekzár: Gyerekzár: elektronikus ajtónyitás védelem
- OpenAssist ajtónyitó szenzor
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Páraterelő lemez tartozékként
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 81.5 cm x 59.8 cm x 55 cm
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMD6ECX12E |
| Cikkszám | SMD6ECX12E |
| EAN–kód | 4242005479948 |
| Oszlop telepítése | Igen |
| Kezelőelemek | Érintőgombok, Nyomógomb |
| Levehető munkalap | nem |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| Az alapzat lehetséges beállítása (mm/mm) | 40–90 / 90–160 TPU00034 |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 0 TPU00034 |
| A lábak maximális állíthatósága | 60 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 815 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 598 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1150 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 815 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 875 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 608 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 39.1 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 41.0 TPU00013 |
| További ajtó opciók | Automata ajtónyitás, Érintéses nyitási rendszer |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | EcoDrying és hőcserélő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzése belül, Program–vége hangjelzés, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 5 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 40 TPU00002 |
| Programok listája | 45°C–os gyorsmosás, Automata 45–65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Rövid, Üveg 40°C |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 8 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Gép Ápolás program, IntenzívZóna, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h, Gyermekbiztos ajtózár (kétszeres nyomás a nyitáshoz) |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3–fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Féltöltet elérhető | nem |
| Maximum door panel weight | 8.50 TPU00013 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | beépíthető mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMD6ECX12E |
| Típus | 60 cm széles mosogatógép |
| Teljes név | Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép |
| Szélesség | 60 cm |
| Energiaosztály | A |
| Teríték | 14 terítékes |
| Beépíthetőség | Teljesen integrálható |
| Zajszint | 41 db |
| Súly | 9 kg |
Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép vélemények:
SZM - 2025-10-12




5/5Egy 4 fős család minden igényét kielégítő gép. Széles programválaszték, jól pakolható, könnyen nyitható és aránylag jól szárít is.
- sok program
- könnyen nyílik (beépíthetőknél fontos)
- nagy hely
- jól szárít
Nincs külön hátrány, amire figyelni kell, hogy ha úgy pakolja meg az ember, akkor a csendes program mellett is nagyon hangos tud lenni, erre oda kell figyelni.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2025-09-22




4/5Ezt a modellt kerestük (könnyű ajtónyitás miatt) beépített gépnek, az ára másodlagos volt ezért. Bevált, bár néhány program a vártnál hangosabb (első világbeli probléma).
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2024-11-27




5/5Korabbi, mas markaju mosogatogepemmel rendszeresen voltak problemak, nem mikodott jol. Miutan sokadjara elromlott, a lecserelese mellett dontottem. Tobb Bosch konyhai nagygepet is hasznalok megelegedettseggel, emiatt kerestem Bosch mosogatogepet is.
Minosegi termek, szeles programvalasztekkal. Tisztara mos, a hatralevo idot kivetiti a padlora. Alacsony fogyasztasu.
Nem hangosabb a tobbi hasonlo tudasu mosogatogepnel, de nem is halkabb. Elonyere valna, ha versenytarsaknal halkabb mukodest el tudnanak erni ennel a magasabb minosegu es kategoriaju gepnel.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép videók:
Mosogass likeabosch!
Watermanagement - hihetetlenül alacsony vízfogyasztás
Variospeed opció
Varioflex kosárrendszer
Higiéniaplus opció
Ecosilencedrive
Dosageassist mosogatószer adagoló
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép dokumentumok:
Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép érdeklődés:
Bosch SMD6ECX12E Beépíthető mosogatógép alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch SMD6ECX12E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
SMD6ECX12E
Beépíthető mosogatógép
SMD6ECX12E
Beépíthető mosogatógép
Szélesség: 60 cm, Energiaosztály: A, Melegvízre köthető: Nem, Teríték: 14 terítékes, Beépíthetőség: Teljesen integrálható, Zajszint: 41 db, Súly: 9 kg
Márkabolt ár: 254.900 Ft
Kosárba











































Országos házhozszállítás








