





















































Turmix feltét (üveg)
bosch MUZS6MX
Rendelésre
Márkabolt ár: 36.900 Ft
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (1)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) leírás:
Turmix feltét (üveg), MUZS6MX
Üveg turmixkehely: készítsen friss smoothie-kat, jégkását, forró krémlevest és házi majonézt.
- ThermoSafe üveg: a vastag falú turmixkehely ellenáll a melegnek és a hidegnek.
- Csendes mixerkehely: az üveg mixerkehely speciális alakja csökkenti a turmixolás közben keletkező zajt.
- Italok készítése: ideális egészséges turmixok, smoothie-k és finom koktélok készítéséhez.
- Könnyen tisztítható: a kiegészítők mosogatógépben moshatók, így nagyon könnyen tisztíthatók.
- Turmixolás és még sok más: krémlevest pürésít, jeget tör, akár majonézt is készít gyorsan és egyszerűen.
Kiváló eredmények
- Használható űrtartalom: 1,5 l
- 3D Dynamic Flow Booster: biztosítja az összetevők optimális áramlását a tökéletes keverési eredmény érdekében
- Kiváló minőségű ProEdge rozsdamentes acél pengék: jégtöréshez, valamint zöldség- és gyümölcspürésítéshez
- Kiváló minőségű ThermoSafe üveg forró levesek és hideg italok biztonságos elkészítéséhez
- Keverőrúd a hozzávalók könnyű feldolgozásához
- Biztonsági fedél kényelmes kiöntőnyílással
- Találja meg egyszerűen, melyik meghajtóra kell felhelyezni a tartozékot - minden meghajtó és tartozék külön színnel jelölt
- Csendes mixerkehely: az üvegbetét innovatív kialakítása csökkenti a keverés közben keletkező zajt
- Kivehető kés a könnyű tisztításért
- Skálázott kehely az összetevők könnyű méréséért
- Ne aggódjon a tisztítás miatt: a kehely, a fedél és a mérőpohár mosogatógépben mosogatható
- Kiváló minőségű ProEdge rozsdamentes acél pengék, megerősítve a tartósság érdekében
- ThermoSafe üvegkehely
- Minden, az étellel érintkező műanyag alkatrész BPA mentes.
- A csomag kis mennyiségek mérésére szolgáló mérőpoharat is tartalmaz, amely 50 ml-ig mér.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MUZS6MX |
| Cikkszám | 000000000017008298 |
| Készülékszín | Átlátszó |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 315 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 240 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 230 mm |
| Nettó súly (kg) | 2.0 kg |
| Bruttó súly (kg) | 2.5 kg |
| Accessory for key | FOOD_PROCESSOR |
| EAN-kód | 4242005396306 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | turmix feltét (üveg) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MUZS6MX |
| Típus | Kiskészülék tartozék / kiegészítő |
| Teljes név | Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) |
Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) videók:
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) dokumentumok:
Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) érdeklődés:
Bosch MUZS6MX Turmix feltét (üveg) alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch MUZS6MX termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
MUZS6MX
Turmix feltét (üveg)
MUZS6MX
Turmix feltét (üveg)
Márkabolt ár: 36.900 Ft
Kosárba






















































Országos házhozszállítás








