















Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához
bosch MUZ5PP1
Rendelésre
Márkabolt ár: 54.900 Ft
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (1)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához leírás:
PastaPassion Készlet, MUZ5PP1
PastaPassion életstílus csomag, lazagna és tagliatelle feltéttel a saját készítésű tészták számára.
- Fedezze fel a házi tésztakészítés örömét: lasagnelapokhoz és tagliatelléhez.
- Hosszú élettartamú: tartós, biztonságos, ízsemleges és könnyen tisztítható.
- Eredeti tartozékok: kompatibilis MUMS2xx és MUMS5xx konyhai robotgépekkel.
- Lasagne-készítő feltét, krómozott acél
- Lasagne tészta készítéséhez
- Tésztakészítő feltét - Tagliatelle tésztához / krómozott acél
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MUZ5PP1 |
| Cikkszám | 000000000000577495 |
| Készülékszín | Metál |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 165 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 255 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 290 mm |
| Nettó súly (kg) | 1.3 kg |
| Bruttó súly (kg) | 1.7 kg |
| Accessory for key | FOOD_PROCESSOR |
| EAN-kód | 4242002815527 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MUZ5PP1 |
| Típus | Kiskészülék tartozék / kiegészítő |
| Teljes név | Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához |
Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához videók:
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához dokumentumok:
Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához érdeklődés:
Bosch MUZ5PP1 Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch MUZ5PP1 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
MUZ5PP1
Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához
MUZ5PP1
Tésztakészítő feltét lazagna és tagliatelle tésztához
Márkabolt ár: 54.900 Ft
Kosárba



































Országos házhozszállítás








