



















Alulfagyasztós hűtőszekrény
bosch KGN49LBCF
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (5)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény leírás:
Serie 6, Szabadonálló, alulfagyasztós hűtő–fagyasztó kombináció, 203 x 70 cm, Fekete, KGN49LBCF
NoFrost alsó fagyasztó VitaFresh és XXL kapacitással: hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereit
- XL méret: bőséges hely élelmiszereinek.
- VitaFresh XXL : hosszabb ideig tartja frissen az ételt az extra nagy, hűtésvezérelt fiókoknak köszönhetően.
- NoFrost: többé nem kell leolvasztania hűtő– és fagyasztógépét!
- Fém hátfal MultiAirflow–val: egyenletesen keringteti a hűvös, friss levegőt az állandó hőmérséklet fenntartása érdekében.
- Flex Interior: állítsa be a hűtőszekrény belsejét az Ön igényeihez a rugalmas ajtótálcáknak köszönhetően.
- No
- NoFrost, Hűtő/fagyasztó kombináció alsó fagyasztó
- Fekete ajtók
- Energiahatékonysági osztály: C
- Teljes űrtartalom: 440 l
- Nettó hűtőtérfogat: 311 l
- Nettó fagyasztótérfogat: 129 l
- Fagyasztókapacitás (24 órás): 11 kg
- Éves energiafogyasztás (kWh/év): 178
- Klímaosztály: SN–T
- Gyorsfagyasztás: van (Szuperfagyasztás)
- Zajszint: 35 dB
- Hőmérséklet–emelkedési idő: 18 óra
- Fekete ajtók, Gyöngyház–szürke oldalfalak
- Metal backwall
- Integrált függőleges fogantyú
- Soft Start LED világítás a hűtőtérben
- NoFrost – soha többé leolvasztás!
- Elektronikus hőmérséklet–szabályozás a hűtő– és fagyasztórészre külön–külön, külső LED–kijelzés
- Külön hőmérsékletvezérlés a hűtő– és fagyasztótérre
- Szuperhűtés
- Aktív figyelmeztető jelzőrendszer
- Aktív figyelmeztető rendszer
- Dinamikus Multi–Airflow rendszer
- Hűtő palacktartók száma: 1 palacktartó rács
- 1 nagy és 3 kicsi tárolórekesz az ajtón
- 5 biztonsági üvegpolc, ebből 3 állítható magasságú, 1 osztott
- biztonsági üvegből készült osztott rakodópolc
- 4 tartó az ajtón, 1 vaj– és sajttartó
- 1 VitaFresh fiók páratartalom–szabályozással – a zöldségeket és a gyümölcsöket hosszabb ideig vitamindúsan és frissen tartja
- 3 átlátszó fagyasztófiók
- Készülékméret (magasság x szélesség x mélység): 203 x 70 x 67 cm
- Jobboldali ajtónyitás, megfordítható
- Állítható lábak elöl, görgők hátul
- A tápkábel hossza:240 cm
- Hálózati feszültség–igény: 220 – 240 V
- Tojástartó, Jégkockatartó
- A készülék éves fogyasztási értéke a standard 24 órás teszt segítségével került meghatározásra. A készülék valós fogyasztása függ annak használatától illetve a környezeti feltételektől.
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Termékcsoport | Kombinált hűtő/fagyasztó |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Alulfagyasztós, Nofrost |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | KGN49LBCF |
| Cikkszám | KGN49LBCF |
| EAN–kód | 4242005291984 |
| Termék–kategória | Alulfagyasztós hűtő–fagyasztó kombináció |
| Vezérlési mód | Elektronikus |
| Kezelőelemek | Fagyasztó hőmérséklet kijelzése, Fagyasztó super fokozat, Fagyasztótér figyelmeztető, Hangjelzés: ajtó nyitva, Hangjelzés hiba esetén, Hűtő hőmérséklet kijelzése, Hűtő super fokozat |
| Kiviteli forma | Szabadonálló készülék |
| Beépítési mód | N/A |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | Fekete |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, VDE |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 240 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Teljes nettó űrtartalom (l) | 440 TPU00023 |
| Bruttó űrtartalom – hűtőzóna (l) | 337 TPU00023 |
| Bruttó űrtartalom – fagyasztózóna (l) | 145 TPU00023 |
| Független hűtőkörök száma | 2 |
| Készülék magassága (mm) | 2030 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 700 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 667 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1320 TPU00034 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb, cserélhető |
| Állítható lábak | Igen – csak elöl |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 2095 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 760 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 780 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 89.7 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 91.0 TPU00013 |
| Termék típusa | 2 ajtós |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 1) (EU) 2019/1805) | F |
| Lighting technology used (light source 1) (EU 2019/1805) | LED |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 2) (EU) 2019/1805) | E |
| Lighting technology used (light source 2) (EU 2019/1805) | LED |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 3) (EU) 2019/1805) | |
| Lighting technology used (light source 3) (EU 2019/1805) | |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 4) (EU) 2019/1805) | |
| Lighting technology used (light source 4) (EU 2019/1805) | |
| Energy Efficiency Class for Light Regulation (light source 5) (EU) 2019/1805) | |
| Lighting technology used (light source 5) (EU 2019/1805) | |
| Figyelmeztető jelzés / hibás működés | Akusztikus és vizuális |
| Állítható polcok száma – hűtőtér (Stck) | 3 |
| Leolvasztó művelet – hűtőtér | Automatikus |
| Polcok anyaga | Safety glass |
| Leolvasztási folyamat fagyasztórész | Automatikus |
| Hőmérő – hűtőtér | Digitális |
| Gyorshűtés kapcsoló | Igen |
| Hőmérő – fagyasztótér | Digitális |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| Ajtónyitás jelző fagyasztónál | nem |
| Szabályozható hőmérséklet – fagyasztó rész | Igen |
| Beépített tartozék | 3 x Tojástartó |
| Fagyasztó rész olvadékvíz–elvezetővel | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Belső ventilátor | nem |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Bútorajtó rögzítés | |
| Fagyasztófiókok száma (db) | 3 |
| Belső világítás | Igen |
| Billenő fedelű fagyasztórekeszek száma (db) | 0 |
| Belső világítás típusa | LED lámpa |
| Automatikus motoros jégkockakészítő | nem |
| Palacktartó | Igen |
| Zárható ajtó | nem |
| Polcok száma a hűtőtérben | 5 |
| Water intake | N/A |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | KGN49LBCF |
| Típus | Kombinált hűtő |
| Teljes név | Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 70 cm |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| No frost | Igen |
| Magasság | 203 cm |
| Zajszint | 35 db |
| Súly | 90 kg |
Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény videók:
Bosch xxl hűtők
Szuperfagyasztás
Bosch hűtőkészülékek - lowfrost funkció
Bosch hűtőkészülékek - belső kialakítás
Bosch hűtőkészülékek - nofrost
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény dokumentumok:
Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény érdeklődés:
Bosch KGN49LBCF Alulfagyasztós hűtőszekrény alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch KGN49LBCF termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
KGN49LBCF
Alulfagyasztós hűtőszekrény
KGN49LBCF
Alulfagyasztós hűtőszekrény
Szélesség: 70 cm, Szín: Fekete, Energiaosztály: C, No frost: Igen, Magasság: 203 cm, Zajszint: 35 db, Súly: 90 kg
Márkabolt ár: 444.900 Ft
Kosárba







































Országos házhozszállítás








