

















Szabadonálló mosogatógép
bosch SMS4EMI06E





4.7 pont az 5-ből, 12 vásárlótól!
Külső raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Megveszem
Vásárlói vélemény:
Teljesen elégedett vagyok a mosogatógéppel.
NAGYON halk, nagyon szépen mosogat.
Info
Adatok
Vélemény (3)
Videók (7)
Dokumentumok (3)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép leírás:
Serie 4, Szabadonálló mosogatógép, 60 cm, Nemesacél színű, festett, SMS4EMI06E
Jobb szárítási teljesítmény az összekapcsolaható mosogatógéppel az okos távoli vezérlés segítségével.
- EfficientDry: jobb szárítási teljesítmény az ajtó automatikus kinyitásával.
- VarioFlex kosarak és VarioDrawer fiók: továbbfejlesztett belső rugalmasság és több hely, minden szinten.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Silence Plus: a hihetetlenül halk, 42 dB–lel működő mosogatógép.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: B
- Energia² / Víz³: 65 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 3:35 (óra:perc)
- Zajszint: 42 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: B
- Zajszint (csendes programon): 41(A) re 1 pW
- 6 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Expressz 65 °C, Csendes 50 °C, Kedvenc
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, EfficientDry, Féltöltet, VarioSpeed Plus
- Machine Care
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- EcoDrying és hőcserélő
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél
- VarioFlex kosárrendszer
- VarioDrawer, evőeszköztartó fiók
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a tányéroknak a felső kosárban
- 4 lehajtható elem tányérokhoz az alsó kosárban.
- 2 csészetartó a felső kosárban
- Home Connect képes WiFi–n.
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1–24 óra között
- Ujjlenyomat mentes borítás
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Sóbetöltő tölcsérrel
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 x 60 x 60 cm
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Termékcsoport | Mosogatógépek |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMS4EMI06E |
| Cikkszám | SMS4EMI06E |
| EAN–kód | 4242005382347 |
| Kiviteli forma | Szabadonálló készülék |
| Beépítési mód | Free–standing with built under possibility |
| Oszlop telepítése | nem |
| Vezérlési mód | Elektronikus |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | silver–inox |
| Kád anyaga | Nemesacél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 TPU00040 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| Állítható alapzat | nincs |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 TPU00034 |
| Állítható lábak | Igen – mind |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 845 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 870 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 650 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 52.1 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 53.7 TPU00013 |
| Vezérlőpanel helye | Front |
| További ajtó opciók | Automatic door opening |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | Heat exchanger + drying assist |
| Késleltetés indítási opciók | Fokozatmentes |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 4 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 TPU00002 |
| Programok listája | Automata 45–65°C, Custom program, Csendes, eco, Intenzív, Quick L |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 6 |
| További működtetési opciók | Drying assist, Féltöltet, Machine Care, Távoli indítás, Vario Speed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h, Gombfelfüggesztés |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3–fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5000, SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | Igen |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMS4EMI06E |
| Típus | 60 cm széles mosogatógép |
| Teljes név | Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Nemesacél |
| Energiaosztály | B |
| Melegvízre köthető | Igen |
| Teríték | 14 terítékes |
| Zajszint | 41 db |
| Súly | 52 kg |
Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép vélemények:
Anonim - 2024-03-27




5/5Teljesen elégedett vagyok a mosogatógéppel.
NAGYON halk, nagyon szépen mosogat.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2024-02-14




4/5korszerüsitem a konyhát
a termék kifogástalan
bizonytalan szállítás, nem fogadnak el reklamácíót
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2023-12-12




4/5Még nem üzemeltük be, mert a vízcsatlakozást meg kell csinálni.
Szép, egyelőre ennyit tudok.
Még nem tudom, van-e ilyen.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép videók:
Mosogass likeabosch!
Watermanagement - hihetetlenül alacsony vízfogyasztás
Variospeed opció
Varioflex kosárrendszer
Higiéniaplus opció
Ecosilencedrive
Dosageassist mosogatószer adagoló
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép dokumentumok:
Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép érdeklődés:
Bosch SMS4EMI06E Szabadonálló mosogatógép alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch SMS4EMI06E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
SMS4EMI06E
Szabadonálló mosogatógép
SMS4EMI06E
Szabadonálló mosogatógép
Szélesség: 60 cm, Szín: Nemesacél, Energiaosztály: B, Melegvízre köthető: Igen, Teríték: 14 terítékes, Zajszint: 41 db, Súly: 52 kg
Márkabolt ár: 221.900 Ft
Kosárba






































Országos házhozszállítás








