















Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (2)
Dokumentumok (1)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ leírás:
Series 4, Bagged vacuum cleaner, ProHygienic, White, BGL41HYG0L
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Product series | Serie 4 |
| Márka | Bosch |
| Nemzetközi kereskedelmi név | BGL41HYG0L |
| Cikkszám | 000000000000408684 |
| Készülékszín | Fehér |
| Készülék magassága (mm) | 265 mm |
| Szélesség (mm) | 295 mm |
| Mélység (mm) | 410 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 315 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 575 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 365 mm |
| Nettó súly (kg) | 6.3 kg |
| Bruttó súly (kg) | 7.5 kg |
| Available manual languages | [AR, BG, DA, DE, EL, EN, ES, FA, FI, FR, IT, NL, NO, PL, PT, RO, RU, SV, TR, UK] |
| EAN-kód | 4242005580774 |
| Kezelőelemek | Forgató vezérlés |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Teljesítményigény (W) | 700 W |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 800 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelés nélkül |
| Szívócső anyaga | Fém |
| Teleszkópcső | Igen |
| Szűrőrendszer | Porzsákos |
| Szőnyeg- és keménypadló szívófej | Átkapcsolható görgős szívófej |
| Szőnyegkefe | Mechanikus |
| Hasznos porzsák-/portartály térfogat (l) | 4.0 l |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 69 dB re 1 pW |
| Szűrőtartó telítettség-jelzés | Mechanikus |
| Mosható szűrő | Mosható |
| Szűrő ellenőrző jelzés | nem |
| Működési hatósugár | 11 m |
| Szívócső parkoló állás | Igen |
| Szívócső tároló állás | Igen |
| Kerekek száma | 4 terelőgörgő |
| Tároló tartozék | A készülékbe építve |
| Beépített tartozék | 1 x Résszívó, 1 x Kárpitszívó, 1 x Univerzális szívófej, 1 x Keménypadló-szívófej, 1 x XXL résszívó, 1 x Matracszívó |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | BBZ41FGALL, BBZAFGALL |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | BGL41HYG0L |
| Típus | Porzsákos porszívó |
| Teljes név | Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ |
| Szín | Fehér |
| Porzsák | Igen |
Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ videók:
Csirkés-cukkinis széles metélt recept borbás marcsitól
Bosch porszívó
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ dokumentumok:
Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ érdeklődés:
Bosch BGL41HYG0L PORSZÍVÓ alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch BGL41HYG0L termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
BGL41HYG0L
PORSZÍVÓ
BGL41HYG0L
PORSZÍVÓ
Szín: Fehér, Porzsák: Igen
Márkabolt ár: 74.900 Ft
Kosárba




































Országos házhozszállítás








