













Botmixer
bosch MSM2610B





4.6 pont az 5-ből, 28 vásárlótól!
Raktáron
Márkabolt ár: 13.500 Ft
Megveszem
Vásárlói vélemény:
A mixer teljesen megfelel az elvárásaimnak, remekül működik, megkönnyíti a munkát a konyhában és többféle étel készíthető segítségével.
Könnyen tisztható, sokféle étel készíthető vele, megkönnyíti a konyhai munkát.
Info
Adatok
Vélemény (8)
Videók (3)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch MSM2610B Botmixer leírás:
Botmixer, CleverMixx, 600 W, fekete, Antracit, MSM2610B
Bosch CleverMixx: Mindenttudó társ a vidám konyhai munkához.
- Különösen nagy teljesítményű, 600 W–os motor: elég erőt biztosít a kihívást jelentő összetevők feldolgozásához és elég hajtóerőt a különböző tartozékokhoz.
- Ergonomikus markolat: kényelmes fogás.
- Könnyen használható: egyetlen gombnyomással indíthatja a mixelést.
- Levehető mixerszár: egyetlen tekerő mozdulattal kioldható a könnyű tisztítás érdekében.
Kiváló eredmények
- 600 W–os motor – alacsony zajszint, könnyű és gyors működtetés
- Innovatív, éles, négyszárnyú QuattroBlade penge – megkönnyíti a pürésítés, keverés és aprítás folyamatát.
- Pürésítés, keverés és pépesítés: könnyű, ergonomikus markolattal rendelkező Clever Mixx tökéletesen kézbe illik, ami könnyűvé és egyszerűvé teszi a munkát.
- Kifröccsenésmentes üzem, hála az új, innovatív botmixerszárnak.
- A magas minőségű rozsdamentes acél mixerszár élelmiszerbiztonsági szempontból megfelelő, ízsemleges, és nem színetődik el. Ideális forró levesek, mint a sárgarépa– vagy paradicsomleves készítéséhez.
- Egyszerű tisztítás: minden tartozék mosogatógépben tisztítható.
- Minden műanyag alkatrész, amely az étellel érintkezik, BPA–mentes
- Biztonsági zár: bayonettzár a gép és a botmixerszár között
- Levehető nemesacél keverőszár
- Átlátszó, mércés keverő/mérőpohár fedéllel (600 ml).
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Botmixer |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MSM2610B |
| Cikkszám | 000000000000405681 |
| EAN–kód | 4242002921945 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Piano black |
| Teljesítményigény (W) | 600 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Eurázsiai, ROSTEST, SIQ |
| Mélység (mm) | 60 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 110 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 385 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 430 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 60 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 110 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.0 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.1 TPU00013 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 120.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Levehető keverőszár | Igen |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 70 TPU00054 |
| Akasztószem | nem |
| Electrical speed control present | nem |
| Max. forgási sebesség | 15000 TPU00036 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 1–fokozatú |
| Beépített tartozék | 1 x Fedél, 1 x Turmix–/mérőkehely, 1 x Botmixer fej, nemesacél |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Botmixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MSM2610B |
| Típus | Botmixer |
| Teljes név | Bosch MSM2610B Botmixer |
| Súly | 1.0 kg |
Bosch MSM2610B Botmixer vélemények:
Bodnár Szilvia - 2023-08-09




5/5A mixer teljesen megfelel az elvárásaimnak, remekül működik, megkönnyíti a munkát a konyhában és többféle étel készíthető segítségével.
Könnyen tisztható, sokféle étel készíthető vele, megkönnyíti a konyhai munkát.
nincsenek
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2022-05-14




4/5A botmixer tökéletesen működik, de a keverő tálkát törötten kaptam.
Helytelen vélemény jelentése!Monci - 2021-12-29




5/5Pont azt tudja, amit vártam tőle. Könnyű szétszedni, tisztítani.
Helytelen vélemény jelentése!Réka - 2021-11-30




5/5Könnyű vele dolgozni.
Könnyű vele dolgozni.
Még nem tapasztaltam.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim - 2018-10-04




5/5Elromlott a régi készülékem.
Ár érték jó.
Nincsen.
Helytelen vélemény jelentése!Bosch MSM2610B Botmixer videók:
Csirkés-cukkinis széles metélt recept borbás marcsitól
Hogyan vákuumozzunk bosch ergomixx botmixerrel?
Bosch mum5 robotgép beépített mérleggel
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch MSM2610B Botmixer dokumentumok:
Bosch MSM2610B Botmixer érdeklődés:
Bosch MSM2610B Botmixer alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch MSM2610B termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
MSM2610B
Botmixer
MSM2610B
Botmixer
Súly: 1.0 kg
Márkabolt ár: 13.500 Ft
Kosárba



































Országos házhozszállítás








