

extra mély tepsi grillráccsal
neff Z12CN10A0





4.9 pont az 5-ből, 14 vásárlótól!
Rendelésre
Márkabolt ár: 28.900 Ft
Megveszem
Vásárlói vélemény:
még nem próbáltam ki
Info
Adatok
Vélemény (1)
Videók (0)
Dokumentumok (1)
Kérdése van?
Alkatrész
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal leírás:
- Zománcozott fém
- Ez a tartozék alkalmas a pirolitikus öntisztításra.
- Ez a tartozék alkalmas mosogatógépben történő mosogatásra.
- Ez a atartozék alkalmas gőzpárolásra/gőzsütésre.
- Tartozék méretei (Ma x Szé x Mé): 81 mm x 455 mm x 375 mm
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Termékcsoport | Tartozék |
| Magassága (mm) | 81 mm |
| Szélesség (mm) | 455 mm |
| Mélység (mm) | 375 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 100 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 495 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 400 mm |
| Nettó súly (kg) | 1.870 kg |
| Bruttó súly (kg) | 2.3 kg |
| Nemzetközi kereskedelmi név | Z12CN10A0 |
| Következő termékcsoporthoz tartozó kiegészítő | Főzés |
| Cikkszám | 000000000000577390 |
| Márka | Neff |
| EAN–kód | 4242004182900 |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Extra mély tepsi grillráccsal |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | Z12CN10A0 |
| Típus | Tepsi |
| Teljes név | Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal |
| Súly | 2 kg |
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal vélemények:
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal videók:
Videók nem találhatók ehhez a termékhez!
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal dokumentumok:
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal érdeklődés:
Neff Z12CN10A0 extra mély tepsi grillráccsal alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Neff Z12CN10A0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
neff
Z12CN10A0
extra mély tepsi grillráccsal
Z12CN10A0
extra mély tepsi grillráccsal
Súly: 2 kg
Márkabolt ár: 28.900 Ft
Kosárba
























Országos házhozszállítás









