

EasyRotak 32-235 fűnyíró
bosch 06008A6303





4.8 pont az 5-ből, 5 vásárlótól!
Raktáron 5 db
Márkabolt ár: 35.900 Ft
Megveszem
A készlet erejéig érvényes ár!
Vásárlói vélemény:
Jó ár-érték arány.
Könnyű a fűgyújtő csere. Valóban jól nyírja a széleket.
Info
Adatok
Vélemény (1)
Videók (1)
Dokumentumok (1)
Kérdése van?
Alkatrész
Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró leírás:
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Az egyszerű fűnyíráshoz – gyors eredmény a széleken | |
|
|
| Ideális választás a gyors és egyszerű fűnyíráshoz – precíz szélekkel | |
| Ez a kompakt fűnyíró pontosan a széleken vág – nincs többé szükség szegélynyírásra a fűnyírás után. A gyepfésűnek köszönhetően az EasyRotak 32 automatikusan precíz vágást végez a falak és járdák mentén. Nagyon könnyű, így egyszerűen hordozható és mozgatható a tárgyak körül. Az energiahatékony motor megbízható vágási teljesítményt nyújt még a problémás helyzetekben is. Alkalmas kis és közepes gyepek nyírására és precíz szegélyek vágására. A levágott fű egyszerű összegyűjtéséhez 31 literes fűgyűjtővel is rendelkezik. | |
| Egyszerű szállítás | |
| A hordozófogantyúk lehetővé teszik a könnyű gép egyszerű szállítását | |
| Optimális teljesítmény | |
| Az energiahatékony motor optimális teljesítményt nyújt | |
| Gyorsabb és jobb eredmény a szegélyeknél | |
| A gyepfésű gyorsabb munkavégzést biztosít azzal, hogy a fűnyírókéseket a vágóedény felé irányítja, így a szegélyeken és a fal mentén precíz vágás végezhető. | |
| Helytakarékos tárolás | |
| A behajtható fogantyúk lehetővé teszik, hogy a fűnyíró szűk helyen elférjen | |
| Motorteljesítmény | 1.200 W |
| Forgatónyomaték | 13 Nm |
| Vágási szélesség | 32 cm |
| Vágórendszer | Sarlókés |
| Fűgyűjtő térfogata | 31 l |
| Vágásmagasság | 25 – 65 mm |
| Vágásmagasság–beállítás | 3 fokozat, tengelyen |
| Fogantyú fajta | Standard |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 1170 x 360 x 910 mm |
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easyrotak 32-235 fűnyíró |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06008A6303 |
| Típus | Fűnyíró |
| Teljes név | Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró |
| Vágórendszer | Sarlókés |
| Fogantyú fajta | Standard |
| Teljesítmény | 1200 w |
| Vágási szélesség | 32 cm |
Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró vélemények:
Lacibácsi - 2025-08-29




5/5Jó ár-érték arány.
Könnyű a fűgyújtő csere. Valóban jól nyírja a széleket.
Hosszú, nehéz vele a forduló
Helytelen vélemény jelentése!Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró videók:
Minden fenti videó tájékoztató jellegű, az Ön által választott típusban nem biztos, hogy megtalálható a megtekintett funkció!
Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró dokumentumok:
Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró érdeklődés:
Bosch 06008A6303 EasyRotak 32-235 fűnyíró alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Bosch 06008A6303 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
bosch
06008A6303
EasyRotak 32-235 fűnyíró
06008A6303
EasyRotak 32-235 fűnyíró
Vágórendszer: Sarlókés, Fogantyú fajta: Standard, Vezeték nélküli: Nem, Teljesítmény: 1200 w, Vágási szélesség: 32 cm
Márkabolt ár: 35.900 Ft
Kosárba




























Országos házhozszállítás








