













BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP
neff T27PIQ4S0
Raktáron 2 db
Márkabolt ár: 204.900 Ft
Megveszem
Kifutó modell, a készlet erejéig érvényes ár!
Info
Adatok
Vélemény (0)
Videók (0)
Dokumentumok (2)
Kérdése van?
Alkatrész
Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP leírás:
N 70, Gáz főzőlap, 75 cm, Edzett üveg, Fekete, T27PIQ4S0
Gáztűzhely precíz lángszabályozással, levehető gombokkal és félig összefüggő, mosogatógépben tisztítható edénytartó ráccsal rendelkezik a kényelmes takarítás érdekében.
- FlameSelect®: vezérelje teljes mértékben ön a lángot!
- Ergonomikus fémgomb: levehető gomb a könnyű tisztításért.
- Öntöttvas edénytartórácsok: maximális stabilitás, könnyű tisztítás.
- Wokégő: hatékony főzés akár 4 kW-on.
- Biztonsági gázelzáró: fő a biztonság! Nincs láng, nincs gázellátás.
Design
- Edzett üveg felület, fekete
- Kétféle beépíthetőség:
- -Besüllyesztett -Enyhén megemelt beszerelés: telepítse a főzőlapot süllyesztve vagy a munkalapra.
- Egybefüggő öntöttvas edénytartórács
- Teljesen fém kezelőgomb
- Flame Select: pontosan beállíthatja a lángot kilenc meghatározott és ismételhető fokozatban.
- Forgatógomb, elülső: könnyen elérhető gombok elöl, stabil markolattal a könnyű tekeréshez.
- Egykezes gyújtás: csak nyomja meg és forgassa el a gombot, hogy meggyújtsa a lángot.
- 5 gázégő
- Bal első: takarék égő akár 1 kW (a gáz típusától függően)
- Bal hátsó: normál égőfej akár 1.75 kW (a gáz típusától függően)
- Elől középen: Wok-égő 4 kW-ig (gáztípustól függően)
- Jobb hátsó: nagyteljesítményű égő akár 3 kW (gáztípustól függően)
- Jobb első: normál égő akár 1.75 kW (gáztípustól függően)
- Levehető gombok a köztes terület egyszerű takarítás érdekében.
- Mosogatógépben mosható edénytartórács az egyszerű takarítás érdekében.
- Egybefüggő öntöttvas edénytartórács: könnyű és kompakt kialakítás és mégis megbízható stabilitást nyújt az egyenletes felületnek köszönhetően.
- Termoelektromos égésbiztosító: megakadályozza a nem kívánt gázáramlást, amikor a láng kialszik.
- Használható: földgáz L/LL G25/20mbar (DE)
- földgáz H/E 20mbar,E+ 20/25mba földgáz H 25 mbar (HU) földgáz L 25 mbar (NL) cseppfolyós gáz 28-30/37mbar cseppfolyós gáz G30 37 mbar PL cseppfolyós gáz 50 mbar
- Gyárilag földgázra beállítva (20 mbar)
- Gázfúvóka: PB-gáz fúvókák mellékelve (28-30/37 mbar). Az összes többi gázfúvóka megrendelhető az ügyfélszolgálaton keresztül. A fúvókák cseréjéhez kérjük, forduljon az ügyfélszolgálathoz.
- A termék méretei (Ma x Szé x Mé mm): 54 x 752 x 520
- A beépítéshez szükséges résméret (Ma x Szé x Mé mm) : 45 x 560 x (480 - 492)
- Minimális munkalap vastagság: 30 mm
- Süllyesztett beépítés esetén a munkalap minimális vastagsága 30 mm.
- Csatlakozókábel: 1 m , dugó nélkül
- Csatlakoztató terhelés: 11.5 kW
| Termék jellemzők | |
|---|---|
| Termékcsoport | Főzőlapok |
| Márka | Neff |
| Terméknév/-család | Gázfőzőlap, beépített kapcsolóval |
| Product series | N 70 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | T27PIQ4S0 |
| Cikkszám | T27PIQ4S0 |
| EAN-kód | 4242004284659 |
| Vezérlési mód | Mechanikus |
| Kezelőelemek | Elöl;Kardalakú fogantyú;Levehető |
| Működtető energiafajta | Gáz |
| Egyidejűleg használható főzőfelületek száma | 5 |
| Gázégők száma | 5 |
| Elektromos főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos főzőlapok száma | 0 |
| Infrasugárzós főzőzónák száma | 0 |
| Halogén főzőzónák száma | 0 |
| Indukciós főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos melegentartó zónák száma | 0 |
| Gáz típusa | Földgáz H/E/(L) 20 (25) mbar |
| Alternatív gázfajta | Cseppfolyós gáz G30,31 28-30/37 mbar |
| Alapfelület anyaga | Edzett üveg |
| Készülékszín | Fekete |
| Keret kivitele | Teljesen sík kivitelű design |
| Keret színe | Fekete |
| Gázcsatlakozási érték (W) | 11500 TPU00037 |
| Biztosíték | 3 |
| Teljesítményigény (W) | 1 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | Nincs csatlakozó (elektromos bekötés szakember által) |
| Gázcsatlakozás | Hátsó, Jobb |
| Szélesség (mm) | 752 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 45 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 520 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 145 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 597 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 793 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 480 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 492 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 562 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 45 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 19.4 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 21.9 TPU00013 |
| 3. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 58.0 TPU00001 |
| 5. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 58.0 TPU00001 |
| 7. fűtőelem energiahatékonysága | 58.0 TPU00001 |
| 9. fűtőelem energiahatékonysága | 58.0 TPU00001 |
| Automata programok | nem |
| 1. főzőzóna helye | Elöl baloldalt |
| 2. főzőzóna helye | Középen baloldalt |
| 3. főzőzóna helye | Hátul baloldalt |
| 4. főzőzóna helye | Hátul középen |
| 5. főzőzóna helye | Hátul jobboldalt |
| 6. főzőzóna helye | Középen jobbra |
| 7. fozozóna helye | Elöl jobboldalt |
| 8. főzőzóna helye | Elöl középen |
| 9. főzőzóna helye | Középső |
| Főzőzóna fajtája | Gáz |
| 3. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 5. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 7. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 9. főzőzóna fajtája | Gáz |
| Főzőzóna teljesítménye (kW) | 1 TPU00037 |
| 3. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 5. főzőzóna teljesítménye (kW) | 3 TPU00037 |
| 7. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 9. főzőzóna teljesítménye (kW) | 4 TPU00037 |
| Működésjelző lámpa | nem |
| Főzőfelület-ellenőrzőlámpa | 0 |
| Szikragyújtás | Igen |
| Főkapcsoló | nem |
| Biztonsági berendezés | Termoelektromos égésbiztosító |
| Időzítő | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | Z1365WX0, Z9404SE0, Z9406SE0 |
| A főzési zónák/főzési területek kombinálási lehetősége | nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25851210_T27PIQ4S0_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25851203_T27PIQ4S0_PGA2_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25851183_T27PIQ4S0_PGA3_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25851192_T27PIQ4S0_PGA4_def.jpg |
| Főzőlap típusa | Gáz |
| Prevent boiling over with cooking sensor | nem |
| Flexible induction technology supported | nem |
| Hob with booster function | nem |
| Temperature control for perfect frying results | nem |
| Cord included | Igen |
| Wok burner supported | Igen |
A hő közvetlenül a főzőlapra tett edényben keletkezik, ami aztán átadja ezt a hőt az ételnek.Így nem keletkezik hőveszteség a főzés felgyorsul,és így energiát takarít meg.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Neff |
| Cikkszám | T27PIQ4S0 |
| Típus | Gáz főzőlap |
| Teljes név | Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP |
| Szín | Fekete |
| Rács | Öntöttvas rács |
| Szélesség | 75 cm |
| Felület | Edzett üveg |
| Súly | 19 kg |
Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP vélemények:
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP videók:
Videók nem találhatók ehhez a termékhez!
Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP dokumentumok:
Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP érdeklődés:
Neff T27PIQ4S0 BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP alketrész keresés:
A termék forgalmazása a magyarországi márkaképviselet hivatalos jótállási feltételeivel történik.
Neff T27PIQ4S0 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
neff
T27PIQ4S0
BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP
T27PIQ4S0
BEÉPÍTHETŐ GÁZFŐZŐLAP
Szín: Fekete, Keretes: Nem, Rács: Öntöttvas rács, Szélesség: 75 cm, Páraelszívóval: Nem, Felület: Edzett üveg, Súly: 19 kg
Márkabolt ár: 204.900 Ft
Kosárba




































Országos házhozszállítás








